Niedziela Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej kolędy śpiewamy do 2 lutego, kiedy świętujemy Ofiarowanie Pańskie. Z racji 1-szej Niedzieli miesiąca dziś zamiast kazania po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro 8 stycznia rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską czyli „Kolędę”. W tym tygodniu odwiedzimy:
– w poniedziałek:
ul. Olszewskiego, Wróblewskiego, Kulawki.
– we wtorek:
ul. Rynek, Korycińskiego, Wiosenna, Zimowa, Zacisze.
– w środę:
ul. Kasztanowa, Bernardyńska,
– w czwartek:
ul. Mickiewicza, Patelskiego, Pręty, Jutrzenki.
– w piątek:
Sienkiewicza, Widokowa, Skłodowskiej, Jurajska, Żaczków.
– w sobotę:
ul. Prusa, Brzeziny.

Cały program wizyty duszpasterskiej jest dostępny w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej klasztoru. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 15.30 a w sobotę o godz. 9.30. Ofiary zebrane podczas kolędy będą przeznaczone na dalsze prace renowacyjne w naszym kościele.

3. W sobotę 13 stycznia na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy Grupę Misteryjną Pascha i Krąg Biblijny. Po Mszy św. w klasztorze spotkanie opłatkowe.

4. W przyszłą niedzielę 14 stycznia zapraszamy Róże Różańcowe na Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. tradycyjny opłatek w klasztorze.

5. Dziękujemy pewnej Rodzinie z Alwerni za ofiarę w wysokości 10.000 zł na dalsze prace renowacyjne w kościele.

7. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Rynek, Korycińskiego i Modrzewiowa za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 3 kwietnia o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z ulic: Słoneczna, Widokowa i Ogrodowa.

Komentowanie jest wyłączone.