Niedziela po Bożym Narodzeniu – Święto Św. Rodziny – 30 grudnia 2018

1. Dziś ostatnia niedziela roku. Dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Suplikacje i uroczyste Te Deum.

3. We wtorek w Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę będą tradycyjnie przeznaczone na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kalwarii Zebrzydowskiej.

4. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Na Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła.

5. Wizytę Duszpasterską czyli „Kolędę” rozpoczniemy w naszej Parafii w środę 2 stycznia. Szczegóły wizyty będą opublikowane na naszej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. W środę odwiedzimy Bloki Nr 1 i 2 na Osiedlu Chemików, we czwartek Bloki Nr 3 i 4, w piątek Bloki Nr 5 i 6 a w sobotę Ulice: Prusa i Brzeziny. Początek wizyty od poniedziałku do piątku o godz. 15.30 a w sobotę o godz. 9.00. W przypadku ulicy Prusa jeden kapłan rozpocznie od początku, od numeru 1, drugi od numeru 25 a trzeci od końca, od numeru 71.

6. Samorządowy Ośrodek Kultury i OO. Bernardyni zapraszają w przyszłą niedzielę 6 stycznia na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Dzieci i Młodzieży z Gminy Alwernia. Początek w naszym kościele o godz. 17.00.

7. Dziękujemy mieszkańcom Bloku Nr 5 z Osiedla Chemików za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 26 marca o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z Bloku Nr 6 z Osiedla Chemików.

Komentowanie jest wyłączone.