Ogłoszenia duszpasterskie – 27 Niedziela Zwykła – 8 października 2023

 1. Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę oraz życzymy Wam Bożej mocy w nowym tygodniu nauki i pracy. Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem!   
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
  w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.     
 3. Trwają nabożeństwa różańcowe, które sprawujemy codziennie o godz. 1730. W zakrystii są jeszcze do odebrania książeczki dla dzieci do zbierania pamiątkowych naklejek.         
 4. W najbliższą środę, po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej medytacji Słowa Bożego!     
 5. Jak usłyszeliśmy, w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski. Z tej racji, za tydzień po Mszach św. odbędzie się zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 6. Dzieci i młodzież z Alwerni i okolic zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej, które odbywają się w każdą sobotę o godzinie 1500 w sali klasztornej. Zapraszamy również chłopców i dorosłych mężczyzn do naszej Liturgicznej Służby Ołtarza. Wszystkich prosimy o modlitwę o nowe powołania oraz o świętość tych, którzy służą Bogu i ludziom w Kościele.       
 7. Bardzo dziękujemy następnym osobom za ofiary na ornat jubileuszowy. Bóg zapłać!
 8. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców ul. Patelskiego oraz ul. Prusa.   
 9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lucjana Molskiego z ul. Prusa. Pomódlmy się o spokój jego duszy: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Komentowanie jest wyłączone.