Ogłoszenia duszpasterskie – 29 Niedziela Zwykła – 22 października 2023

  1. Rozpoczynamy dziś w Kościele Tydzień Misyjny. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji Misji, Misjonarzy oraz o pokój na całym świecie.      
  2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
    w poniedziałek – święto św. Jana Kapistrana, założyciela naszej Bernardyńskiej Prowincji,
    w sobotę – święto śś. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.         
  3. Przyjmujemy na tradycyjne wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny. Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych, będzie przez cały listopad sprawowana Msza św., poprzedzona półgodzinną modlitwą (w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele o godz. 1430). Natomiast za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych odprawiane będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 1500, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek. Karty do wypisywania imion zmarłych znajdują się na ołtarzach bocznych naszego kościoła.    
  4. Serdecznie dziękujemy kolejnym Osobom za ofiarę na nowy ornat. Bóg zapłać!
  5. Za posługę sprzątania naszego kościoła dziękujemy Parafianom z ul. Brzeziny. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 5.12.2023 o godz. 700. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców ul. Sienkiewicza.  
  6. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Joanna Siuda z ul. Ogrodowej. Pomódlmy się teraz o spokój jej duszy: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.

Komentowanie jest wyłączone.