Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2024

 1. Drogim Parafianom i Gościom dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę. Niech dobry Bóg obdarzy Was swoim pokojem!   
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  w piątek – wspomnienie śś. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
 3. Serdecznie zapraszamy na adorację żłóbka, którą w przyszłą niedzielę o godz. 1730 poprowadzi wspólnota Róż Żywego Różańca gromadząca się przy naszej Parafii.    
 4. Chór Gospel Alwernia zaprasza w najbliższy czwartek o godz. 1730na adorację żłóbka oraz wspólną modlitwę i kolędowanie. Nasi Muzycy serdecznie zapraszają wszystkich po Mszy św. do Sali audiowizualnej w klasztorze na dalsze świętowanie Bożego Narodzenia.     
 5. Uczestników sierpniowej pielgrzymki do Portugalii i Hiszpanii zapraszamy po Mszy św. do zakrystii po odbiór dokumentów dotyczących wyjazdu.
 6. W tym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Początek kolędy od poniedziałku do środy o godz. 1530. Tak więc:
  w poniedziałek – ul. Wiosenna, Jutrzenki, Ogrodowa, Patelskiego i Pręty,
  we wtorek – ul. Korycińskiego, Słoneczna, Gęsikowskiego, Modrzewiowa, Wiśniowy Sad, Zimowa, Krakowska, Żaczków oraz os. Chemików 27,
  w środę – ul. Kulawki, Rynek, Zacisze. W tym dniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy również Parafian, którzy zgłosili się w ramach tzw. kolędy wyrównawczej.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaproszenie nas do swoich domów, za chwile wspólnej modlitwy, dzielenia się radościami i trudnościami dnia codziennego. Dziękujemy też za każdą ofiarę złożoną przy tej okazji na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!
 7. Za posługę sprzątania naszego kościoła dziękujemy Parafianom z ul. Dąbrowskiej. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 27.02.2024 o godz.1800. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców Bloku nr 1, dwie klatki.  

Komentowanie jest wyłączone.