OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu – 18.12.2022r.

        

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV Niedziela Adwentu – 18.12.2022r.

 

 1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu, ostatnią przed świętami. Pozdrawiamy wszystkich uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.
 1. Spowiedź przedświąteczna sprawowana będzie; w piątek 23.12, w godz. od 7 do 12.00 i od 16 do 19.00 oraz w sobotę w godz. od 7 do 12.00. Po południu w wigilię spowiedzi już nie będzie.
 1. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Z tej racji Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Będzie natomiast o godz. 8.00 dodatkowa Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych, którzy jeszcze niedawno zasiadali z nami do wigilijnego stołu a teraz już odeszli do wieczności. Imiona ich będą odczytane przed Mszą św. Kartki z ich imionami, prosimy przynosić do zakrystii lub przekazać bezpośrednio przed Mszą św.
 1. Grupa Misteryjna Pascha, zaprasza na coroczne Misterium Bożonarodzeniowe w wigilię, na godz. 23:15. O północy uroczysta Pasterka ofiarowana za Parafian, Dobrodziejów, Pielgrzymów i Przyjaciół Sanktuarium, darczyńców oraz wszystkie grupy duszpasterskie. Taca zbierana na Pasterce jest każdorazowo przeznaczana na Fundusz Ochrony Życia S.O.S.
 1. W niedzielę Uroczystość Bożego Narodzenia. W tym dniu nie spowiadamy.
 1. W poniedziałek; wspomnienie św. Szczepana – diakona i męczennika. Msze św. jak w niedzielę.
 1. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, dzięki ofiarom za świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz darom przyniesionym do klasztoru a także produktom zebranym w sklepie, przygotował paczki świąteczne dla potrzebujących Parafian. Organizatorom i Darczyńcom szczerze dziękujemy.
 1. Objazd chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 9.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 1. Przekazanie Światła Betlejemskiego do klasztoru, będzie miało miejsce w najbliższy piątek, na Mszy św., o godz. 18:00.
 1. Za sprzątnie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Patelskiego i Prusa. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie: 14.02.2023r., o godz. 18:00.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Alicję Urodę. W jej intencji a także w intencji wszystkich zmarłych bliskich naszym sercom, módlmy się wspólnie. Dobry Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.