OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkanocy– 08.05.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
IV Niedziela Wielkanocy– 08.05.2022r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocy. Jest to zarazem Niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania. Wszystkim zgromadzonym dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia.

2. W rozpoczynającym się tygodniu, przeżywać będziemy:
• w poniedziałek; Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
• we wtorek; V tydzień nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy
• w czwartek; Wspomnienie św. Leopolda Mandicia
• w piątek 13.05; Wspomnienie dowolne NMP Fatimskiej
• w sobotę; Święto św. Macieja, apostoła

3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17:30. W tym roku, towarzyszy nam rozważanie życia św. Jana z Dukli. Dlatego też chętne Dzieci, mogą codziennie losować obraz św. Jana z Dukli – tak jak zwykle – poprzez wrzucanie karteczek z imionami do wystawionego koszyka.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w najbliższą środę, o godz. 19:30.

5. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11:30, dzieci klas 4, przeżywać będą Rocznicę I Komunii św. Próba ceremonii rocznicy, odbędzie się w środę 11.05, o godz. 18:30.

6. Wspólnota Żywego Różańca, zgromadzona przy naszym klasztorze, w ostatnim czasie pożegnała kilku członków i teraz odczuwa braki personalne. Dlatego też Osoby pragnące dołączyć do wspólnoty, prosimy o zgłaszanie się do o. Bartłomieja.

7. Za posługę sprzątania świątyni dziękujemy mieszkańcom z ul. Gęsikowskiego, Zacisze, Kwiatowej, Sadowej i Jutrzenki. Zamówiona Msza św. Sprawowana będzie 08.11.2022r. o godz. 18:00. O pomoc w sprzątaniu kościoła, prosimy Rodziców dzieci, które przeżywać będą Rocznicę I Komunii św.

Komentowanie jest wyłączone.