OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021

        

 1. Z woli Pana Jezusa, przeżywamy dzisiaj niedzielę Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona również Tydzień Miłosierdzia. W tym tygodniu, codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:45 modlić się będziemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, upraszając Miłosierdzie dla nas i całego świata. Dziękujemy za wspólna modlitwę i zapraszamy do czynnego udziału w tych wydarzeniach.
 1. Bardzo prosimy, aby poważnie potraktować obowiązujące nas limity osób w czasie pandemii. W naszym przypadku jest to 50 osób. Prosimy przed zajęciem miejsca w kościele, upewnić się, czy stan wiernych nie przekracza dozwolonej liczby. Jeżeli tak, to prosimy uczestniczyć we Mszy św. na Placu Rajskim, bądź to za pośrednictwem internetu. Każdy jest u nas mile widziany i nikomu nie zamykamy naszych drzwi, jednak niestosowanie się do powyższych rozporządzeń, może sprowadzić na nas wysokie kary i nieprzyjemne konsekwencje. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.
 1. Ponieważ zbliża się okres komunijny, który niestety znów przypada na czas pandemii, po szerokich konsultacjach z Rodzicami, postanowiliśmy, iż w tym roku, Dzieci będą podzielone na dwie grupy komunijne.
  I tak; klasa 3a Komunię św. przyjmie 02.05 o godz. 11:30.
  Natomiast klasa 3b do Komunii św. przystąpi 13.06 o godz. 11:30.
  Już prosimy, aby w tym dniu osoby nie zaproszone na te uroczystości, wybierały inne godziny Mszy świętych. Tak, aby umożliwić liczne uczestnictwo w nich Rodzinom i zaproszonym Gościom. Powyższa decyzja, jest z dniem dzisiejszym obowiązująca.
 1. O posługę sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Brzeziny.
 1. W minionym tygodniu, pożegnaliśmy dwie nasze parafianki: śp. Sewerynę Kramarczyk z os. Chemików i śp. Krystynę Bajewską z ul. Brzeziny. Pomódlmy się o spokój ich dusz: Dobry Jezu

 

Komentowanie jest wyłączone.