OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Trójcy Najświętszej – 04.06.2023r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Trójcy Najświętszej – 04.06.2023r.

 

  1. Przeżywamy uroczystość Trójcy Świętej. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i życzymy błogosławionych owoców wspólnej modlitwy i spotkania ze Zmartwychwstałym Panem.
  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek; wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

– we wtorek; 9 tydzień nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy

– w czwartek; uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, czyli Boże Ciało. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.  Po Mszy św. o godz. 11:30 procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy z odśpiewaniem Ewangelii. Serdecznie prosimy Parafian o przygotowanie ołtarzy według ustalonego porządku.

Przez całą oktawę, nabożeństwo i procesja Eucharystyczna o godz. 17:30.

– w przyszłą niedzielę tradycyjny odpust „Strzelanka”. Suma odpustowa o godz. 11:30. Po Mszy św. procesja.

Do udziału w tych uroczystościach zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia a także osoby do niesienia feretronów i chorągwi.

  1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy piątek o godz. 18:00.
  1. Wszystkie grupy duszpasterskie gromadzące się przy naszej parafii, zapraszamy na Parafialny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 25 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11:30. Spotkanie w ogrodzie klasztornym od godz. 15:00.
  1. Z racji parafialnego dnia wspólnoty 25 czerwca, nie będzie spotkania formacyjnego dla członków FZŚ w II niedzielę miesiąca. W tym miesiąca spotkanie odbędzie się w ramach dnia wspólnoty.
  1. Z pomoc w porządkowaniu kościoła dziękujemy parafinom z bloku nr 5. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 24.07. o godz. 18:00. O posługę sprzątania świątyni, prosimy mieszkańców bloku nr 6.
  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Jerzy Zieliński oraz śp. Sebastian Wojtoń. Pomódlmy się o spokój ich dusz.

Komentowanie jest wyłączone.