OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21.05.2023r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

– 21.05.2023r.

 1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Parafianom, pielgrzymom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wielu łask od
  Pana Jezusa Miłosiernego.
 1. W rozpoczynającym się tygodniu, przeżywać będziemy:
 • we wtorek; Święto Poświęcenia Bazyliki św. Franciszka z Asyżu oraz VII tydzień nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy
 • w środę; Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
 • w piątek; Wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera
 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17:30.
 1. Mając na uwadze katolickie wychowanie dzieci i młodzieży, zapraszamy chętnych uczniów klas 2, którzy w przyszłym roku pragną przystąpić do I Komunii św., do kościoła na spotkanie katechizacyjne w najbliższy wtorek o godz. 16:30. Katecheza poświęcona będzie roli wiary w życiu dziecka i dorosłego. W ramach katechezy, uczestniczyć będziemy w majówce. Zakończenie bezpośrednio po nabożeństwie majowym. Zapraszamy!
 1. Kandydatów do Bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 18:00.
 1. W przyszłą sobotę, będzie miała miejsce pielgrzymka Dzieci i Rodziców klas 3 do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd z parkingu klasztornego, naprzeciwko OSP o godz. 7:00. Dziękujemy im za inicjatywę i chęć wspólnej modlitwy na Kalwaryjskich Dróżkach.
 1. Panów posługujących do Mszy św. o godz. 7:00 i 7:30 zapraszamy na krótkie spotkanie w najbliższą sobotę, po Mszy św. o godz. 7:00. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny. Zapraszamy na to spotkanie również innych dorosłych mężczyzn, którzy mają dość odwagi i chęci, aby publicznie służyć Bogu i Kościołowi.
 1. Za pomoc w sprzątaniu kościoła, dziękujemy parafianom z os. Chemików blokowi nr 3. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 9.06.2023r. o godz. 18:00. O posługę sprzątania świątyni prosimy parafian z bloku nr 4.

Komentowanie jest wyłączone.