OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela zwykła – 04.09.2022r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela zwykła – 04.09.2022r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XXII Niedzielę zwykłą. Wszystkim zebranym, dziękujemy za wspólną modlitwę. Z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, przeżywać będziemy:

– w czwartek; Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

– w piątek; Wspomnienie bł. Anieli Salawy

  1. Rodziców i dzieci klas 2, którzy przystępować będą do Komunii św. w 2024r., zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00.
  1. Rodziców i dzieci klas 4, którzy pragną przeżywać rocznicę Komunii św., zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy wtorek o godz. 18:00.
  1. Uczniów klas 8, chętnych do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższą środę o godz. 18:00. Prosimy, aby zabrać ze sobą deklaracje przystąpienia do bierzmowania.
  1. Zapraszamy na trzydziestą Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka będzie maiła miejsce w przyszłą niedzielę 11.09. Rozpocznie się o godz. 9:00, Drogą Krzyżową na dróżkach.
  1. Za sprzątanie kościoła dziękujemy dwóm Rodzinom. W tym tygodniu o posługę sprzątania świątyni, prosimy mieszkańców z os. Chemików blok nr. 10; 3 i 4 klatkę.

Komentowanie jest wyłączone.