Ogłoszenia duszpasterskie – 13 Niedziela Zwykła – 2 lipca 2023

 1. Drogim Parafianom, Gościom i Pielgrzymom dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię i życzymy wielu łask Bożych oraz opieki Matki Bożej.     
 2. W liturgii nadchodzącego tygodnia przeżywać będziemy:
  • w poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła,
  • we wtorek – święto rocznicy poświęcenia Katedry Wawelskiej,
  • w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; jest to również I czwartek miesiąca. Z tej racji podczas Eucharystii o godz. 700 modlić się będziemy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  • w piątek – przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św. lub bezpośrednio po niej.
  • w sobotę – święto św. Jana z Dukli, naszego Współbrata, Patrona Polski i Bernardyńskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych.
 3. Uczestników sierpniowej pielgrzymki do Francji zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy wtorek, 4 lipca o godz. 1800.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 1000 Msza św. z udziałem Wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w sali klasztornej.
 5. Za pomoc w sprzątaniu naszego kościoła serdecznie dziękujemy Parafianom z bloku nr 9, pierwszej klatce. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 14.08.2023 o godz. 730. Natomiast w tym tygodniu o posługę sprzątania świątyni prosimy mieszkańców bloku nr 9, 3 i 4 klatkę.
 6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tadeusza Łupinę z ul. Dąbrowskiej. Pomódlmy się za niego: Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Komentowanie jest wyłączone.