Ogłoszenia duszpasterskie – 17 Niedziela Zwykła – 30 lipca 2023

 1. Wszystkim Parafianom, Gościom i Pielgrzymom dziękujemy za obecność, życzliwość i wspólną modlitwę oraz życzymy Wam błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli,
  we wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego,
  w środę – święto NMP Anielskiej z Porcjunkuli; w tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami,
  w czwartek – przypada I czwartek miesiąca. Z tej racji podczas Eucharystii o godz. 700 modlić się będziemy o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  w piątek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya; jest to również I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na Mszach św. oraz wieczorem od 1730.
 3. W sobotę rozpoczyna się autokarowa pielgrzymka do Sanktuariów Francji. Wszystkich uczestników zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 1800.    
 4. W przyszłą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Z tej racji, w poniedziałek, 7 sierpnia o godz. 1930 w kaplicy Przemienienia Pana Jezusa na alwernijskim Rynku sprawowana będzie Eucharystia i okolicznościowe nabożeństwo. Serdecznie zapraszamy.       
 5. Za posługę sprzątania naszego kościoła serdecznie dziękujemy jednej Osobie. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców bloku nr 12, trzy klatki.
 6. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Grażyna Sęk z os. Kamionki. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1400. Pomódlmy się o spokój jej duszy: Dobry Jezu, a nasz Panie…

Komentowanie jest wyłączone.