Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2023

 1. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę i życzymy Wam błogosławionych owoców dzisiejszego spotkania z Miłosiernym Panem.        
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,
  we wtorek – wspomnienie NMP Królowej,  
  w czwartek – święto św. Bartłomieja, apostoła; w tym dniu swoje zakonne imieniny obchodzi o. Bartłomiej, któremu dziękujemy za ofiarną służbę na rzecz klasztoru i Parafii oraz życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
  w piątek – wspomnienie św. Ludwika IX, patrona FZŚ,
  w sobotę – uroczystość NMP Częstochowskiej (porządek Mszy św. jak w dni powszednie).
 3. Wszystkich uczestników sierpniowej pielgrzymki do Sanktuariów Francji serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną, która będzie sprawowana za tydzień, w niedzielę 27 sierpnia o godz. 1130.        
 4. Składamy wielkie podziękowanie jednej Rodzinie za ofiarę na nowe szaty liturgiczne (ornaty) do naszego alwernijskiego kościoła. Bóg zapłać!    
 5. Od poniedziałku do piątku (do godz. 1400), na parkingu przed kościołem, będzie miała miejsce zbiórka elektrośmieci – zużytego sprzętu RTV i AGD. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata.   
 6.  Za posługę sprzątania kościoła serdecznie dziękujemy Parafianom z bloku nr 13, czwartej klatce. Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona 10.10.2023 o godz. 1800. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców bloku nr 14, cztery klatki.      

Komentowanie jest wyłączone.