Ogłoszenia duszpasterskie – 21 Niedziela Zwykła – 27 sierpnia 2023

 1. Drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia. Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem!         
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
  we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,  
  w piątek – I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na porannych Mszach św. oraz wieczorem od godz. 1730.    
 3. Burmistrz Gminy Alwernia Beata Nadzieja – Szpila zaprasza na organizowaną przez Gminę Alwernia, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie akcję ,,Krew – nadzieją na życie”. Akcja odbędzie się 2 września 2023 roku w Urzędzie Miejskim w Alwerni (sala nr 5) w godzinach od 900 do 1300. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Alwernia do udziału w akcji. Pamiętajmy: krew jest lekiem, którego nie da się zastąpić, dlatego tak ważne jest dzielenie się nią.
 4. Za posługę sprzątania naszego kościoła serdecznie dziękujemy Parafianom z bloku nr 14, drugiej i czwartej klatce. Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona 25.10.2023 o godz. 730. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców bloku nr 15, pierwszą i drugą klatkę. 
 5. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Justyna Matusińska z os. Chemików oraz śp. Krystyna Bednarczyk z ul. Modrzewiowej, której pogrzeb odbędzie się 31.08 o godz. 1500. Pomódlmy się teraz za drogich nam zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Komentowanie jest wyłączone.