Ogłoszenia duszpasterskie – 33 Niedziela Zwykła – 19 listopada 2023

 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich na nabożeństwa z odczytywaniem wypominek, które sprawujemy codziennie o godz. 1730, natomiast w niedziele o godz. 1430. Do końca listopada przyjmujemy jeszcze na roczne wypominki za naszych zmarłych.  
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  we wtorek – wspomnienie Ofiarowania NMP.
  w środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzieło muzyki liturgicznej: naszym Organistom (p. Barbarze i p. Janowi), Scholi, Chórowi Gospel Alwernia oraz Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej. Życzymy Wam Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia oraz dalszych sukcesów. Z racji wspomnienia św. Cecylii, w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 10 odbędzie się okolicznościowy koncert, na który serdecznie zapraszamy.
  w piątek – wspomnienie śś. Andrzeja Dung – Lac i Towarzyszy, męczenników.
 3. W najbliższą niedzielę odbędzie się uroczysta inauguracja nowopowstałego Klubu Sportowego LSO Alwernia, działającego przy naszym klasztorze, połączona z obrzędem błogosławieństwa nowych ministrantów. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1130, po której odbędzie się spotkanie w sali audiowizualnej. Serdecznie zapraszamy!        
 4. Serdecznie dziękujemy kolejnym Osobom za ofiarę na ornat jubileuszowy. Bóg zapłać!
 5. Za posługę sprzątania naszego kościoła dziękujemy trzem Rodzinom z ul. Kasztanowej. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 19.12.2023 o godz. 1800. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców ul. Wiosennej, Bernardyńskiej i Jurajskiej.

Komentowanie jest wyłączone.