Ogłoszenia duszpasterskie – 4 Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024

 1. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę i życzymy Wam błogosławionych owoców dzisiejszego spotkania ze Zmartwychwstałym Panem.    
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  we wtorek – wspomnienie św. Hiacynty Mariscotii;
  w środę – wspomnienie św. Jana Bosko;
  w czwartek – po wieczornej Eucharystii, z racji I czwartku miesiąca, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 2000.
  w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu Msze św. z poświęceniem Gromnic będą sprawowane o godz. 7, 830, 10 i 18. Jest to również I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na wszystkich Mszach św. oraz wieczorem od godz. 1730. O 1715 serdecznie zapraszamy na ostatnią w tym roku adorację żłóbka, którą poprowadzi nasza parafialna schola;
  w sobotę – wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach porannych tradycyjne błogosławieństwo gardeł i jabłek ku czci św. Męczennika.
 3. Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za zaproszenie nas do swoich domów w ramach wizyty duszpasterskiej; za chwile wspólnej modlitwy, dzielenia się radościami i trudnościami dnia codziennego. Dziękujemy też za każdą ofiarę złożoną przy tej okazji na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać!    
 4. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców Bloku nr 2, dwie klatki.
 5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Daniel z ul. Gęsikowskiego. Pomódlmy się za nią: Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Komentowanie jest wyłączone.