OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

        

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

 

 1. Dziś niedziela 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu. Z racji 1-szej Niedzieli miesiąca zamiast kazania po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 2. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:- w środę; Uroczystość Objawienia Pańskiego.
  Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszych misji w Afryce i Ameryce Południowej.
 3. Szczegółowe informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej w naszej Parafii, zostaną podane w przyszłą niedzielę.
 4. W minionym tygodniu, pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Józefa Szatan z ul. Sienkiewicza. Módlmy się w jego intencji a także za wszystkich naszych bliskich zmarłych: Dobry Jezu…
 5. INFORMACJA O NAGRYWANIU I FOTOGRAFOWANIU 

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami informujemy, iż na terenie nalężącym do klasztoru wykonywane są fotografie oraz nagrania wideo podczas celebracji liturgicznych oraz nabożeństw, które następnie publikujemy na stronie internetowej klasztoru bernardyni-alwernia.pl oraz innych portalach a także wykorzystujemy je do wystaw i publikacji.

  Do wykonywania zdjęć oraz nagrań na terenie klasztoru w celu ich publikacji, konieczna jest zgoda kompetentnych władz klasztoru. Pozwolenie obejmuje również używanie dronów. W tych sprawach należy kontaktować się z klasztorem poprzez e-mail lub telefon kontaktowy dostępny na stronie klasztoru.

Komentowanie jest wyłączone.