Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela po Bożym Narodzeniu – Święto Św. Rodziny – 29.12.2019

1.Dziś ostatnia niedziela roku. Dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę.

2.  We wtorek o godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Suplikacje i uroczyste Te Deum.

3.W środę w Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę będą tradycyjnie przeznaczone na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Kalwarii Zebrzydowskiej.

4. Wizytę Duszpasterską czyli „Kolędę” rozpoczniemy w naszej Parafii w czwartek 2 stycznia. Szczegóły wizyty będą opublikowane na naszej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. W czwartek odwiedzimy Bloki Nr 1 i 2 na Osiedlu Chemików, w piątek Bloki Nr 3 i 4, a w sobotę Ulice: Prusa i Brzeziny. Początek wizyty od poniedziałku do piątki o godz. 15.30 a w sobotę o godz. 9.00. 

5. Samorządowy Ośrodek Kultury i OO. Bernardyni zapraszają w niedzielę 12 stycznia na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Dzieci i Młodzieży z Gminy Alwernia. Początek w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00.

6. Dziękujemy mieszkańcom Bloku Nr 11 z Osiedla Chemików za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 15 stycznia o godz. 7.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z Bloku Nr 12 z Osiedla Chemików.

Komentowanie jest wyłączone.