Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny – 31 grudnia 2023

 1. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę i życzymy Wam błogosławionego Nowego Roku 2024. Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem! 
 2. W liturgii Kościoła przeżywać będziemy:
  w poniedziałek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  we wtorek – wspomnienie śś. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu.
  w środę – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
  w czwartek – z racji I czwartku miesiąca, po wieczornej Eucharystii, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 2000.
  w piątek – I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na porannych Mszach św. oraz wieczorem od godz. 1730.
  w sobotę –uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po Eucharystii o godz. 1130 odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą bożonarodzeniową szopkę.
 3. W każdą niedzielę stycznia serdecznie zapraszamy na adorację Żłóbka o godz. 1730. Za tydzień modlitwę poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich. Po Mszy św. z udziałem Braci i Sióstr odbędzie się spotkanie opłatkowe Wspólnoty. Z tej racji nie będzie spotkania FZŚ w drugą niedzielę stycznia.  
 4. Wizytę duszpasterską w naszej Parafii rozpoczniemy we wtorek, 2 stycznia. Początek kolędy od poniedziałku do piątku o godz. 1530, natomiast w soboty o godz. 1000. Tak więc:
  we wtorek – odwiedzimy Bloki nr 1 i 2 na osiedlu Chemików,
  w środę – Bloki nr 3 i 4,
  w czwartek – Bloki nr 5 i 6.
 5. Za posługę sprzątania naszego kościoła dziękujemy Parafianom z ul. Garncarskiej i Pręty. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 30.01.2024 o godz. 1800. Natomiast w tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców ul. Rynek, Korycińskiego i Modrzewiowej.  

Komentowanie jest wyłączone.