OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI Niedziela zwykła – 18.06.2023r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela zwykła – 18.06.2023r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę zwykłą. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i życzymy wielu łask od Miłosiernego Pana. Z racji niedawno obchodzonego święta św. Antoniego z Padwy, po Mszy św. o godz. 15:00 będzie miało miejsce poświęcenie lilii oraz indywidualne błogosławieństwo dzieci.

2. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:
– w środę; Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
– w sobotę; Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

3. Przez cały czerwiec litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa, odmawiać będziemy po Mszy św. o godz. 18:00.

4. W najbliższą środę o godz. 18:00 swoją Msze św. prymicyjną sprawował będzie dla nas, nasz bernardyński neoprezbiter o. Idzi. Zapraszamy na Mszę św. i prymicyjne błogosławieństwo.

5. W przyszłą niedzielę dzień Wspólnoty Grup Duszpasterskich. Msza św. o godz. 11:30 i spotkanie w ogrodzie od godz. 15:00. Zapraszamy.

6. Bierzmowani uczniowie klas 8, mogą odebrać w zakrystii, zakupione dla nich modlitewniki „Dojrzałego Chrześcijanina”.

7. Pielgrzymów do Francji zapraszamy na Mszę św. i spotkanie na wtorek 4 lipca o godz. 18:00. Spotkanie jest obowiązkowe. Nieobecności proszę wcześniej zgłaszać do o. Pio.

8. Za pomoc w sprzątaniu kościoła dziękujemy parafianom z bloku nr 8, 1 i 2 klatce. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 08.08.2023r. o godz. 7:00. O posługę sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców bloku nr 8, 3 i 4 klatkę.

9. W minionym tygodniu odeszły do Pana śp. Weronika Walczyńska z os. Chemików oraz śp. Stanisława Etryk z ul. Garncarskiej. Pomódlmy się o spokój ich dusz. Dobry Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.