OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2022r.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20.11.2022r.

  1. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziś także obchodzone jest święto patronalne Akcji Katolickiej. Przy tej okazji, dziękujemy członkom naszej Akcji Katolickiej za dotychczasową pomoc i zaangażowanie na rzecz parafii i klasztoru.
  1. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, przeżywać będziemy:

– w poniedziałek; Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

– we wtorek; Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej. Z tej racji, pragniemy wyrazić swoją wdzięczność naszym organistom; p. Barbarze i p. Janowi. Dziękujemy za dotychczasową posługę i życzymy wielu Bożych sił do dalszej pracy. 

– w czwartek; Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera, i Towarzyszy

– w sobotę; Wspomnienie św. Leonarda z Porto Maurizio, prezbitera

  1. Za tydzień I Niedziela Adwentu. W przyszły poniedziałek, chętne dzieci, będą mogły otrzymać książeczki z zadaniami adwentowymi oraz miejscami do zbierania naklejek za Masze św. Roratnie. Już możemy pomyśleć o lampionach adwentowych na Roraty. Książeczki dla dzieci klas 3, zostaną rozdane podczas lekcji religii.
  1. Klasztor OO. Bernardynów w Alwerni zaprasza wszystkich należących kiedyś do wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich działającej przy klasztorze, a także wszystkich pragnących należeć do tej wspólnoty, w dniu 11 grudnia br. na Mszę św. o godz. 10.00 i na spotkanie po Mszy św.
  1. Upływa termin oddawania karty uczestnictwa i wpłat zaliczki za pielgrzymkę. Osoby zapisane na listę chętnych i listę rezerwową, proszone są o niezwłoczne dopełnienie tych formalności.
  2. W tym tygodniu, o posługę sprzątania świątyni prosimy mieszkańców z os. Kamionki nr. od 41 do 55.

Komentowanie jest wyłączone.